STREFA SPA

Nasza strefa wellness to strefa wyciszenia, odprężenia i oczyszczenia.
Miejsce dedykowane dla gości ceniących sobie komfort, przestrzeń oraz najwyższą formę relaksu.

STREFA WYPOCZYNKU

Strefa wypoczynku to miejsce, gdzie zrelaksujesz się i wyciszysz od codziennego zgiełku i pośpiechu. Nasze saunarium składa się z trzech saun, które uzupełniają podgrzewane leżaki, natrysk wrażeń, bania do zanurzenia i schłodzenia oraz kubeł z zimną wodą dla odważnych a także bezpośredni dostęp do tarasu, gdzie wydzielona została osobna strefa dla osób korzystających z saunarium połączona z barem.

SAUNA FIŃSKA

Nasza sauna Fińska przeznaczona dla 16 osób., zbudowana jest ze specjalnego gatunku drewna. Jego niezwykłe właściwości zapewniają pełną izolację termiczną co wykazuje zasadniczy wpływ na utrzymanie temperatury pomieszczenia 80-95 st. a przez to pozwala na prawidłowe wykorzystanie jej cennych właściwości.

Niewątpliwą zaletą pomieszczenia jest nowoczesny wystrój i oświetlenie. Nasza sauna zlokalizowana jest przy tarasie zewnętrznym dzięki czemu bezpośrednio po kąpieli saunowej można cieszyć się świeżym powietrzem, z kolei w okresie zimowym skorzystać z możliwości naturalnego schłodzenia ciała.

Korzyści płynące z reguralnego stosowania sauny suchej to wzmocnienie naturalnej odporności organizmu, oczyszczenie skóry ze szkodliwych toksyn, odprężenie i odpoczynek po wysiłku jak również doskonała pielęgnacja ciała.

20

Stanowisk

20

Stanowisk

20

Stanowisk

20

Stanowisk