SAUNA INFRARED

Sauna infrared tzw, sauna na podczerwień-doskonała dla osób, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą korzystać z tradycyjnej sauny suchej lub mokrej jak i osób początkujących przez wzgląd na wytwarzane za poprzez promienie czerwone (ciepło głębokie) , które w sposób delikatny i łagodny oddziałuje na całe ciało

Każdy seans w saunie infrared dostarcza nam wiele korzyści. Po wniknięciu w głąb naszego ciała (do ok. 4,5 cm) promieni podczerwonych, następuje intensywne pocenie się, które pozwala nam spalić nawet 900 kcal podczas 30 minutowego seansu.

Promienie podczerwone przekształcając się w ciepło rozgrzewają mięśnie, narządy wewnętrzne oraz co warto podkreślić podskórną tkankę tłuszczową przyśpieszając w ten sposób jej spalanie, pobudzają przemianę materii oraz poprawiają metabolizm.
Temperatura, z którą mamy styczność oscyluje w granicach 25 do 60° C, dlatego seans może trwać dłużej niż w przypadku sauny Fińskiej, co sprzyja lepszemu samopoczuciu oraz bardziej efektywnemu działaniu na sylwetkę.

SAUNA

SAUNA FIŃSKA

Nasza sauna Fińska przeznaczona dla 16 osób., zbudowana jest ze specjalnego gatunku drewna. Jego niezwykłe właściwości zapewniają pełną izolację termiczną co wykazuje zasadniczy wpływ na utrzymanie temperatury pomieszczenia 80-95 st. a przez to pozwala na prawidłowe wykorzystanie jej cennych właściwości.

Niewątpliwą zaletą pomieszczenia jest nowoczesny wystrój i oświetlenie. Nasza sauna zlokalizowana jest przy tarasie zewnętrznym dzięki czemu bezpośrednio po kąpieli saunowej można cieszyć się świeżym powietrzem, z kolei w okresie zimowym skorzystać z możliwości naturalnego schłodzenia ciała.

Korzyści płynące z reguralnego stosowania sauny suchej to wzmocnienie naturalnej odporności organizmu, oczyszczenie skóry ze szkodliwych toksyn, odprężenie i odpoczynek po wysiłku jak również doskonała pielęgnacja ciała.

ŁAŹNIA

ŁAŹNIA PAROWA

Kąpiel parowa przyniesie odprężenie organizmu, rozluźni ciało, przyniesie ulgę w dolegliwościach bólowych, pomoże usunąć nadmiar toksyn, a także wpłynie korzystnie na przemianę materii oraz poprawi ukrwienie skóry.

Regularne wizyty w łaźni parowej to zdrowa, czysta i elastyczna skóra, oczyszczone drogi oddechowe, rozluźnione, oczyszczone z  toksyn ciało i lepsze samopoczucie.

STREFA WYPOCZYNKU

STREFA WYPOCZYNKU

Strefa wypoczynku to miejsce, gdzie zrelaksujesz się i wyciszysz od codziennego zgiełku i pośpiechu. Nasze saunarium składa się z trzech saun, które uzupełniają podgrzewane leżaki, natrysk wrażeń, bania do zanurzenia i schłodzenia oraz kubeł z zimną wodą dla odważnych a także bezpośredni dostęp do tarasu, gdzie wydzielona została osobna strefa dla osób korzystających z saunarium połączona z barem.

WEJŚCIÓWKA SAUNY

60

KARNET - SAUNARIUM - 12 mc

200/ 1 miesiąc

KARNET MIESIĘCZNY- SAUNARIUM

250/ 1 miesiąc