KLUB PREMIUM BERNAS

kieruje swoją ofertę do osób ceniących najwyższą jakość oraz komfort ćwiczeń. Posiadamy nowoczesne urządzenia marki Life Fitness, Hammer Strenght, Tiguar – linii exclusive. Sprzęt ten cechuje doskonała biomechanika, przemyślana i bezpieczna konstrukcja, która chroni przed wszelkimi urazami i kontuzjami. Maszyny wykonane są w sposób ergonomiczny dostosowane do danej pozycji ciała. Intuicyjność pomimo wysoko wyspecjalizowanej elektroniki zapewniają łatwość obsługi wszelkich urządzeń. W naszym klubie znajdziesz: strefę cardio, strefę maszyn siłowych, wolnych ciężarów oraz treningu funkcjonalnego.

SIŁOWNIA

STREFA CARDIO

Nasza strefa cardio wyposażona jest w nowoczesne urządzenia światowego lidera amerykańskiej firmy Life Fitness. Jako jeden z niewielu klubów w Polsce z bieżniami z dotykowym wyświetlaczem FULL HD o rozdzielczości 21 cali !! Dzięki temu interaktywne kursy, umożliwiające spacer po ulicach Los Angeles czy Parku Narodowego w Yosemite wzbogacą trening o dodatkowe, w pełni wyraźne bodźce. Ponadto dzięki wbudowanym aplikacją, oglądanie ulubionego serialu na Netflixie czy bloga na YouTubie nie stanowi żadnego problemu. Trening ten podnosi wydolność organizmu, poprawia krążenie, przyczynia się do poprawy koncentracji oraz ogólnego samopoczucia organizmu a także pomaga w redukcji masy ciała.

SIŁOWNIA

STREFA MASZYN SIŁOWYCH

Strefa maszyn stosowych zagwarantuje Ci trening na najwyższym poziomie na profesjonalnych urządzeniach firmy Life Fitness oraz Hammer Strenght. Wyselekcjonowany sprzęt, który zapewnia komfort i przyjemność podczas ćwiczeń. Wszystkie maszyny zostały zaprojektowane przez ekspertów i pozwalają wykonywać naturalne ruchy, które przynoszą przyjemność podczas ćwiczeń na każdym poziomie zaawansowania. Dodatkowo wyposażone w przegubowe siedzenia z możliwością regulacji wysokości, która umożliwia ćwiczenia w optymalnej pozycji. Każda z maszyn posiada automatyczny licznik powtórzeń dzięki któremu będziesz mógł skupić się na jeszcze większej dokładności wykonywanych ćwiczeń. Na maszynach umieszczone są również etykiety z kodem QR. Za pomocą funkcji NFC użytkownicy aplikacji LF connect mogą wyświetlać filmy instruktażowe oraz śledzić swoje postępy w treningu.

SIŁOWNIA

STREFA WOLNYCH CIĘŻARÓW

W naszej strefie wolnych ciężarów znajdziesz szeroki wybór sprzętu który z pewnością dopasuje się do Twoich potrzeb i spełni wszelkie Twoje wymagania. Sprzęt do treningu siłowego został zaprojektowany na podstawie pionierskiej technologii maszyn do ćwiczeń siłowych Hammer Strenght ze zdejmowanym obciążeniem. Główną korzyścią jaka płynie z treningu na naszych maszynach jest możliwość wykorzystania naturalnych ruchów ciała, dzięki czemu trening przychodzi z łatwością i przynosi oczekiwane rezultaty.

KARNETY

WEJŚCIÓWKA SIŁOWNIA-FITNESS

60/ jeden trening

 • Jedna z usług do wyboru:
  – siłownia
  – zajęcia fitness

KARNET - 3 miesiące

499/ 1 miesiąc

wartość karty członkowskiej: jedno razowa kwota w wysokości 200 PLN

 • Następujące usługi:
  – siłownia
  – saunarium
  – poszczególne zajęcia fitness

KARNET - 6 miesięcy

450/ 1 miesiąc

wartość karty członkowskiej: jedno razowa kwota w wysokości 200 PLN

 • Następujące usługi:
  – siłownia
  – poszczególne zajęcia fitness
  – saunarium

KARNET - 12 miesięcy

299/ 1 miesiąc

wartość karty członkowskiej: jedno razowa kwota w wysokości 200PLN VIP

 • Następujące usługi:
  – siłownia
  – poszczególne zajęcia fitness
  – saunarium

KARNET - 12 miesięcy

250/ 1 miesiąc

+ wartość karty członkowskiej: jedno razowa kwota w wysokości 200PLN

 • Następujące usługi:
  – siłownia
  – poszczególne zajęcia fitness